26.4.-Kvalifikačky

Ve dnech 23.-24.4. jsme se vydali na kvalifikační závody na EOJ do Prahy.Cesta tam byla dlouhá,ale lepší než cesta zpátky.

Goldie běhala celkem dost pomalu,ale přesto jsme si vyběhali největší počet bodů z kategorie DĚTI small a jsme NOMINOVÁNY na EOJ V HOLANDSKU!!!

Video z neofic. závodů v Blansku ZDE

Video z kvalifikaček ZDE

+změny v plánu akcí

14.4.2011-Veterinář

Včera jsme byli u veterináře kuli tomu kulhání.Říkal,že to je něco jako artroza,ale není to ono...je to moc složité ;).Dal nám nějaké prášky a říkal,že bude kulhat po nějaké větší námaze pořád :(.Ostříhal jí drápky a prý se jí noha zase rovná a už není vyvrácená od přerostlých drápků.

Doplněno pár info ZDE a ZDE!

10.4.2011-Videa+foto

Goldie občas začně kulhat takže cvičíme míň...nově umíme dát packy přes sebe :)

Vymýšlím sestavu na Nymburskou tlapku,ale zatím mám jen pár triků,které v ní budou ;)

Video z tréninku ZDE

Video z dnešního blbnutí ZDE

Fotky ZDE

25.3.2011-Fotky

Doplněno pár fotek...v blízké době by měli přibýt i nějaká písmenka v sekci O mně a Regina ze Souhvězdí orionu ;)

22.3.2011-Opsion 016

V neděli jsme se vydali skoro po půl roce na známé halovky v HK :).Goldie byla po dlouhé době neagilitění hodně natěšená,ale nikdy nebude tak rychlá jako ostatní.Jedničkové zkoušky jsme vyhráli :).Video ZDE

11.3.2011-Plán akcí

Sem nemocná takže s Goldii opět netrénuji a ztloustla na 7 kg :/.Doma se učíme kulhat na zadní nohu...3 kroky a konec :D.

Nový a konečně čitelný plán akcí :D

20.2.2011-KONEČNĚ

Včera jsme byli u veterináře...Goldie už muže běhat,ale skákat ještě ne ;).Ostříhal jí drápky a za 14 dní jedeme znovu a aby se jí ještě podíval na zuby...asi je má zkažený.Změna v plánu akcí :)

Začínáme znovu...sbíhané zony s prkem na zemi.

9.2.2011-Nic se neděje

Nový plán akcí :D

11.1.2011-Plán akcí

Ups...to jsem dlouho neaktualizovala :D.

Goldie je v pořádku a pomalu se zotavuje.Už na pacce nic nemá a je mnohem akčnější než normálně ;).

NOVÝ PLÁN AKCÍ!

12.12.2010-Odkazy

Doplněny odkazy =)

11.12.2010-Zlomený prst

Goldie má zlomený prst.Má to v bandáži a možná půjde na amputaci.

30.11.2010-Sníh

Já sem nemocná,ale hafani si venku užívají sněhu :).Goldie by se nejradši vozila neustále v bobech nebo tak :D.Veterinář stále nezjistil z jakého důvodu kulhá takže stále nic nevíme a Goldie nesmí nic dělat =(.Každým dnem se to zhoršuje.

17.11.2010-Klubovka

A máme po klubových závodech =).Počasí nám moc nepřálo,ale štěstí ano ;D.Běhalo se nám suprově.I v celkem slušné rychlosti ;).

Goldie všechny běhy čistě,Arys jedna odmítačka na slalomu :)

Video ZDE !!!

14.11.2010-Předváděčka

Včera jsme se vydali na předváděčku do Zámrska :).Arys byl absulutně nezvladatelný stejně jako dnes na cvičáku a Goldie se trošku bála,ale zvládala to ;) Video ZDE

30.10.2010-Závody

28.10.2010 jsme se vydali na agi závody do HK.Bylo tam kolem 100 psů.Ve small 34.Zatím největší konkurence co jsme kdy měli =).

Goldie běhala pomalu a v každém běhu jsme měli alespoň 2 zaváhání.Přesto jsem z výsledků spokojená :).Jinak jsme si to tam užili...natáčela nás i televize a včera jsme byli na primě ve zprávách nebo kde já sem to neviděla :D.Fotky najdete u mě na facebooku :D.

Na druhém kole RY-ko-MY Goldie běhala krásné a čistě a v Součtu jsme byli 1. =).

Video z rykomy ZDE !!!

Video z HK ZDE + video jiných psů ZDE ;).

foto:Pavel Košek

23.10.2010-Video

Video z naskládání pacek do misky ZDE !!!

30.9.2010-Video

Video ze speciálu ZDE !

Článek z MČRM ZDE !

 

26.9.2010-MR kolií+speciál šeltií

Včera jsem se vydali do DKnL na MR kolií+Speciál šeltií.Cestou autem se Goldie v autě 4x pozvracela+počůrala.Ještě k tomu jsme všude na semaforech měli červenou :/.Přijeli jsme naštěstí včas.Přestože cesta byla doslova horor Goldie byla na těchto závodech rychlejší než na jakýkoliv jiných.

Fotky+video dodám brzy.

Výsledky doplněny v Aktivitách.

Článek z MČRM napíšu snad někdy :D.Fotky z mládeže ZDE.

15.9.2010-Mládež

Tento víkend razíme na mládež =).Já se teda moc netěším a Goldie většnou taky ne :D.Ale na druhou stranu se těšíme obě ;D.Až budu mít víc času doplním nový plán akcí;).Jinak na naše nová videa se můžete mrknou ZDE !

5.9.2010-Goldie slaví 2 roky

18.8.2010-Hymna tábora :D

Určitě mrkněte :D:D:D.....ZDE

15.8.2010-Jsme zpět

Jsme zpátky z agility tábora v Žamberku.Suprově jsme si to tam užili.Všechno sem ani nejde napsat.Trénoval nás pan Zdeněk Spolek.Nějaké parkury nás nebavili,ale většina byla naprosto suprová ;).Video bude snad brzy.Všechny sekvence natočené nemáme,ale aspoň pár jich máme xD.Goldie tam běhala celkem rychle a byla sem s ní spokojená.Hlavně jsem byla velmi překvapená jaké tam předváděla krásné sbíhané zóny =).Brzy sem přibyde článek s tábora teď se mi ho nechce psát ;).

Jinak závody...V pátek se běžely jen zkoušky.Goldie běžela svojí 2. zkoušku v SA1 a opět se nám podařilo získat 1. místo z 9 :o).V neděli jsme parkur přestěhovali na louku protože jsme měli cvičiště zatopené společně s nějakými stany =(.Náš stan naštěstí nebyl =).Jako 1. se běžel jumping kde jsme v kategorii SA1 byly 2. =).Potom se bežely opět zkoušky a my zaběhly opět čistě a 1. místo =).Jako poslední se bežel jumping kde byl rovný tunel a za ním slalom...Goldie byla rozběhlá s tunelu a nestihla vběhnout do 1. mezery slalomu,ale vběhla do 2. takže chyba.Nevím kolikátý jsme byly...

A ještě jsem zapoměla...Goldie se nešťastnou náhodou přiblížila k agresivní bordeře a ona se po ní ohnala a ukousla jí kousek čumáčku =(.Naštěstí byla poblíž veterinární sestřička která jí to ošetřila.Prý to bude dobré =).

25.7.2010-Neoficiální závody tance se psem v Blansku
  Dneska jsme se vydali na naše 2. závody v tanci se psem(dogdancing).Bála jsem se protože doma to při tréninku sestavy vypadalo katastroficky!Přijeli jsme tam a mě se trémou klepaly nohy a zárověň mi byla strašná zima xD.Bála jsem se že se ztrapníme......OMYL xD.Šli jsme na řadu jako 4. hned po Aigis Langdal.Zapoměla jsem si vzít CD tak sem pro něj ještě šla do batohu.Měla jsem v ruce ColaColu a rozhodčí paní Hana Rajtšléhrová se nás ptala jestli ta flaška patří k sestavě xD.Sestavu jsme celkem zvládli až na pár nedostatků v mém mozku xD.Po nás šla na řadu Tereza Dlouhá s Šerčou(jejich výkon se mi líbil mezi začátečníky asi nejvíce).Z těch pokročilejších se mi moc líbil výkon:Zuzany Jakubcové se Sárou(skončily za námi na 2. místě).Na 3. místě se umístila Natálie Dunglová s Dandy Fitmin.Všechny soutěžící měly super sestavy :o).Moc sem se divila že jsme se umístili 1.,ale mám z toho velkou radost.Naše druhá soutěž v tanci a opět 1. místo =))!!!

foto:zde

4.7.2010-Článek z Nymburské tlapky

Rozhodla jsem se udělat tabulku posudků z Nymburské tlapky =).(My jsme to dostaly tam na papíře sepsané).

 

2.7.2010-Velká aktualizace

Máme za sebou dogdancingové závody O Nymburskou tlapku kde jsme soutěžili s Goldii i s Arysem.Vyrazili jsme brzo ráno a pak jse dlouho bloudili městem=).Když jsme dojeli na místo pokoukali jsme a předaly CD.Jako první jse byly mi s ARysem.Nešla jim pustit hudba tk to asi půl hodiny spravovali =D.Ärys mi sebral z ruky pamlsek a to než ho rozžvýkal trvalo dobu kde jsme ztratili dost času=(.Byli jsme tedy předposlení.S goldii jsme šli asi tak 8. a šla pěkně a byly jsme 1.=)).Fotky  tady , tady a zde  (foto já)! xD

Další akce je Otevřené mistrovství východních čech agility kam jsme se jely jen podívat a sešli jsme se s Luckou a šeltiákem Luckym.Fotky ze závodů zde . Bylo to super byly jsme tam jen na sobotu a poslední běh agility nám paní Lustyková domluvila na doskokana.Goldie běžela celkem rychle a čistě moc se mi běh líbil =).

Jinak máme nové videjko z DD zde !

16.4.2010-Aktualizace

Dnes nám přišel VP(výkonostní průkaz)!!!

30.3. 2009

Založili jsme si nové stránky...